maly obrazek maly obrazek maly obrazek maly obrazek

O firmie

    Firma jubilerska "Kar-Gold" Janusz rozpoczęła swoją działalność w 1973r. Założyciel i właściciel firmy-Jansz zaczął działać w niedużej pracowni złotniczej w której powstawały wzory wyrobów złotniczych. Miały one unikatowy charakter, niektóre z nich wykorzystywano w produkcji seryjnej.
    Pasja twórcza połączona z niezliczoną ilością pomysłów stanowiła ogromny potencjał i kapitał firmy.
Materiałem z którego tworzono i wykonywano biżuterię było srebro. Unikatowa oprawa polskiego bursztynu eksponowała piękno i maestrię tego kamienia. Wykonywano również biżuterię z kamieniami półszlachetnymi.
Wraz z upływem czasu zdobywano rynek, prezentując na nim wyroby jubilerskie wysokiej jakości o niepowtarzalnej elegancji. W związku z tym pracownia złotnicza zaczęła się przekształcać w większy zakład, by sprostać potrzebom rynkowym.
    Jubiler "Kar-Gold" Janusz zatrudnia złotników o wysokim poziomie umiejętności artystycznych. Ich inwencja twórcza, doprowadziła do rozkwitu firmy.
    Firma jubilerska 'Kar-Gold"Janusz jest producentem i importerem biżuterii srebrnej i złotej.
    Firma "Kar-Gold" Janusz jako profesjonalny jubiler w ofercie swej posiada duży asortyment biżuterii z brylantami, innymi kamienieniami naturalnymi i syntetycznymi. Oferuje pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne w bardzo szerokim asortymencie. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment wyrobów jubilerskich :pierścionków, kolczyków, wisiorków, broszek, bransolet, spinek, sygnetów męskich, łańcuszków oraz kolii. W ofercie znajduje się też biżuteria unikatowa ze złota z bursztynem.

    Biżuteria firmy jubilerskiej "Kar-Gold" Janusz to wysoka jakość, szyk i elegancja. Sprzedaż jej wyrobów jubilerskich prowadzona jest internetowo i w sposób tradycyjny na terenie całego kraju. Odwiedzając sklepy jubilerskie pytaj o biżuterię firmy "Kar-Gold".

Prowadzimy również – jeśli posiadają Państwo zniszczoną złotą biżuterię, zapraszamy do naszego punktu skupiającego złoto. U nas zawsze dostaną Państwo uczciwą cenę za sprzedane złoto.

ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO SKLEPU W WARSZAWIE UL. MARSZAŁKOWSKA 84/92

   

Search

jubiler, obrączki ślubne, skup złota, skup złomu złotego, renowacja złota , Grawerowanie obrączek
development design - All right reserved